Yasak, Huzur Sokağı’nın Yerini Aldı

yasakAtv’nin yeni dizisi “Yasak”, 11 Nisan Cuma akşamı ilk bölümüyle izleyici ile buluşuyor.

Yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise bugüne kadar pek çok uzun soluklu ve başarılı dizinin yönetmenliğini üstlenmiş olan Kudret Sabancı’nın yaptığı dizinin başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk yer alıyor.

12 Nisan 2014
bosluk

Huzur Sokağı Dizisi Bitiyor

Etiketler: ,

Huzur Sokağı 53.Bölüm HD Tek Parça İzleTürkiye’de dizi denilince akla gelen dizilerin başında huzur sokağı dizisi geliyor. bu arada huzur sokağı dizisinin bittiği açıklanıyor. huzur sokağı bitecek mi?

12 Nisan 2014
bosluk

Kuzeyin Oğlu ve Kutsi

Kuzeyin Oğlu ve KutsiShow TV ekranlarında Pazar akşamları seyircilerin gönüllerini fetheden, Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, bu hafta yine ekran başındaki izleyicilere benzersiz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Kuzeyin Oğlu’nda bu hafta, aşkın ve sevdanın sevilen sesler ilk kez biraraya geldi. Romantik şarkılarıyla gönüllere taht kuran şarkıcılar Hakan Altun, Baha, Kutsi ve klarneti dile getiren, Hüsnü Şenlendirici Kuzeyin Oğlu’nun konukları oldu.

18 Mart 2014
bosluk

“Tam bir tatlı delisiyim!”

Sinem Öztürk“Huzur Sokağı”nın Şükran’ı, çiçeği burnunda tasarımcı Sinem Öztürk: “Kokulara bayılırım, durmadan parfüm alırım. Bir de tatlı delisiyim. Ayırmadan hepsini yerim”

15 Mart 2014
bosluk

Oyunculuk beni büyütüyor

sera kayaSeray Kaya, Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinin başında gelen Huzur Sokağı’nın güzel ve başarılı oyuncusu… Kutsi’nin hayat verdiği Bilal’in kız kardeşi olarak izleyici karşısına çıkıyor. İlk dizi projesi olan 23 yaşındaki genç oyuncuyla hedeflerini ve hayallerini konuştuk.

3 Mart 2014
bosluk

Huzur Sokağı Asıl Şimdi Başlıyor

Selin DemiratarHuzur Sokağı’nda izleyicinin karşısında artık başka bir Feyza izleyecek. Hayatında yeni bir sayfa açan ve yeni kararlar alan Feyza’nın büyük değişimi; Huzur Sokağı 59.Bölümde ekrana geldi. Feyza; çeşitli tesettür modelleriyle izleyici karşısına çıkıyor.

17 Şubat 2014
bosluk

Fransa televizyonu ‘Huzur Sokağı‘ setinde…

Huzur SokağıFransa’nın en çok seyredilen televizyon kanalı France 2 devlet televizyonu, atv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Huzur Sokağı’nın Sarıyer’deki setini ziyaret etti. Kanal, “Envoye Special” adlı program için oyuncular, yönetmen ve set ekibiyle özel röportajlar ve çekimler yaptı.

22 Ocak 2014
bosluk

Twitter’da Huzur Sokağı yarışması başladı

twitteratv’nin ilgiyle takip edilen ve sosyal medyada da çok konuşulan dizisi Huzur Sokağı, Twitter yarışması başlattı. Ekrana geldiği cuma günleri, Twitter’da Trending Topics olarak en çok konuşulanlar arasına giren dizi, Twitter’da başlattığı yarışmada her hafta sorulacak bir soruyu doğru cevaplayan bir izleyicisini dizi setinde misafir ediyor.

27 Aralık 2013
bosluk

Ortadoğu ‘vizesini’ Huzur Sokağı aldı

huzur sokagi

‘Örfümüze uymuyor’ denilerek bazı ülkelerde yasaklanan Türk dizileri, krizi ‘Huzur Sokağı’yla atlattı. Yapım yakında tüm bölgede izlenecek.

11 Aralık 2013
bosluk

Düşük Reyting Operasyon Getirdi

Huzur Sokağı 48.Bölüm FragmanıHuzur Sokağı başladıktan sonra izleyicinin dikkatini çekmiş ve aldığı yüksek reytinglerle adından söz ettirmeyi başarmıştı. Ama şimdilerde dizi eski reyting başarısını artık göremiyor. Dizi, geçen hafta yayınlanan bölümüyle Total’de 12. AB’de ise 5. olmuştu.

9 Kasım 2013
bosluk

kaçak

Facebook'ta Bizi Katılın

osmanlı tokadı

Huzur Sokağı

Huzur Sokağı