Huzur Sokağı 19. Bölüm’de Bilal Emre’ye Nişan Töreninde dayak atar

Huzur Sokağı 19. Bölüm’de Bilal Emre’ye Nişan Töreninde dayak atarHuzur Sokağı dizisinin 19. bölümünde Emre ile karşılaşan Bilal Şükran’ı uyarmak ister. Şükran’ın kendisini uyaran Bilal’e, kendi yaptıklarını hatırlatır. Emre’nin yanlarına  gelmesi, ardından Bilal’in bildiklerini söylemesi ortamı gerer. Ve Bilal ve Emre kavgaya tutuşurlar.

Kavga sahnesi

28 Ocak 2013
bosluk

Seni Uzaktan sevmek Aşkların En Güzeli

Seni Uzaktan sevmek Aşkların En Güzeliİki Ayrı Dünyaların insanı olan Feyza ve Bilal aşklarını birbirlerine itiraf etmiş olsalar da bir türlü kavuşamazlar. Şule Yüksel Şenler ‘in Huzur Sokağı Romanına göre sonuna bakınca Feyza ve Bilal birbirlerini hep uzaktan sevecekler.

26 Ocak 2013
bosluk

Sırları Öğrenmek Bedel İster

Sırları Öğrenmek Bedel İsterHuzur Sokağı Dizisi 19. bölümde bu hafta gizli kapaklı kapan bir çok şey açığa çıktı. Feyza babasının suçsuz olduğunu öğrendi. Necmettin Şahmaran kendisine tuzak kuranın Kerim olduğunu öğrendi.

26 Ocak 2013
bosluk

Huzur Sokağı Dizisinde Nişan Töreni

Huzur Sokağı Dizisinde Nişan Töreniatv Ekranlarında cuma akşamı yayınlanan huzur sokağı dizisi 19. bölümde bu hafta nişan töreni vardı. Emre ile evlenmeye razı olan şükran nişan yaptılar.  

26 Ocak 2013
bosluk

Huzur Sokağı 19. Bölüm Fragmanı v2

Huzur Sokağı 19. Bölüm Fragmanı v2Başrollerini Kutsi, Selin Demiratar ve Sinem Öztürk’ün paylaştığı dizi Huzur Sokağı dizisi bu akşam 19. bölümüyle ekranlarda. İşte 19. bölüm özeti;

25 Ocak 2013
bosluk

Huzur Sokağı 19. Bölüm Fragmanı

Huzur Sokağı 19. Bölüm FragmanıAtv ekranlarının sevilen dizisi Huzur Sokağı 19. Bölümü ile 25 Ocak 2012 Cuma akşamı atv kanalında sizlerle olacak.Huzur Sokağı dizisi 19. Bölüm fragmanını izle

22 Ocak 2013
bosluk

kaçak

Facebook'ta Bizi Katılın

osmanlı tokadı

Huzur Sokağı

Huzur Sokağı